Przejdź do treści

Ludzie GEERS

29/03/2017
Karolina Warsicka

Za słowem GEERS stoją ludzie oraz ich osobiste historie i doświadczenia.

Zachęcamy naszych pracowników do podążania za swoimi pasjami, próbowania swoich sił w nowych rolach lub rozwijania się na stanowisku, które daje im najwięcej satysfakcji. Poznaj historie, jakimi podzielili się z nami pracownicy GEERS, a przekonasz się, że rozwój zawodowy w GEERS jest jak podróż - wyjątkowa i dająca mnóstwo frajdy. A jak mogłaby wyglądać Twoja?

 

 1. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z GEERS i co udało Ci się do tej pory osiągnąć?

Będąc słuchaczem szkoły Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi na kierunku protetyk słuchu zdecydowałam się na podjęcie praktyk w jednym z oddziałów Geers. Zaowocowało to ofertą pracy, która otrzymałam od Regionalnego Menadżera.

 

 1. Jak przebiegały praktyki w GEERS?

Podczas praktyk miałam możliwość zapoznać się z charakterem pracy protetyka słuchu, brałam udział w obsłudze Klienta, obserwowałam wykonywanie badań słuchu przy pomocy audiometru a także dobór aparatów słuchowych. Miałam również okazję zapoznać się z serwisowaniem aparatów słuchowych podczas wizyt kontrolnych klientów. Był to czas bardzo intensywny, wypełniony nowymi zadaniami, w miłej atmosferze. W tym czasie przekonałam się jak w praktyce wygląda ten zawód i jak wiele satysfakcji może mi przynieść.

 

 1. Dlaczego chciałaś pracować w GEERS?

Zdecydowałam się na pracę w Geers ponieważ jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, daje stabilne zatrudnienie i możliwość podniesienia swoich kwalifikacji w zawodzie protetyka słuchu. Bliższe poznanie pracy protetyka słuchu podczas odbytych praktyk także wpłynęły na moją decyzję o podjęciu pracy.

 

 1. Co skłoniło Cię aby podjąć naukę w zawodzie protetyka słuchu?

Zainteresowałam się tematyką protetyki słuchu głównie poprzez doświadczenia moich bliskich, którzy zaczęli mieć problem ze słuchem. Uświadomiło mi to jak duży i głęboki jest to problem w życiu codziennym. Uznałam, że jest to zawód z przyszłością.

 

 1. Czy Twoje wcześniejsza doświadczenia zawodowe możesz wykorzystać w zawodzie protetyka słuchu?

Moje wieloletnie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta i liczne szkolenia sprzedażowe, w których uczestniczyłam są wiedzą którą z pewnością wykorzystam w Geers.

 

 1. Jak wspominasz proces rekrutacji w GEERS?

Proces rekrutacji w Geers został przeprowadzony w sposób konkretny i w miłej atmosferze. Uczestniczyłam w dwóch spotkaniach podczas których otrzymałam komplet informacji na temat oferowanego stanowiska, firmy, warunków pracy i planowanych szkoleń w pierwszym roku.

 

 1.  Co w Twojej pracy najbardziej będzie Cię inspirowało?

Mam świadomość tego, że wykonując pracę protetyka słuchu pomagam ludziom lepiej słyszeć. Nie ma nic przyjemniejszego i motywującego do dalszej pracy jak usłyszeć słowa: „Dzięki Pani mogę znów dobrze słyszeć”. Daje to ogromną satysfakcję i osobiste zadowolenie.

 

 1. Co radziłabyś osobie rozważającej podjęcie takiej pracy?

Przy wyborze tej pracy należy wziąć pod uwagę czy posiadamy odpowiednie predyspozycje. Mam na myśli łatwość kontaktu z drugą osobą, otwartość i chęć porozumiewania się z innymi. Przyda się również znajomość technik sprzedaży, wiedza na temat anatomii, akustyki, ważnym elementem są także zdolności manualne.

 

 1. Co twoim zdaniem wyróżnia GEERS pod względem możliwości rozwoju?

Decydując się na pracę Geers każdy pracownik przechodzi proces szkolenia. Pakiet szkoleniowy, który oferuje Geers daje możliwość pełnego przygotowania do zawodu protetyka słuchu. Dodatkowo Geers organizuje systematycznie wewnętrzne szkolenia, które zwiększają wiedzę w zakresie produktów, technik sprzedaży i obsługi klienta.

 

 1. Co najbardziej podoba Ci się w kulturze pracy i wartościach GEERS?

Moim zdaniem podejście do klienta i sposób jego obsługi w Geers jest w pełni profesjonalny. Uwaga jest skupiona na kliencie i jego oczekiwaniach. Geers stawia zawsze to jako priorytet.

 

 1. Co sądzisz o GEERS jako pracodawcy i benefitach jakie otrzymujesz?

Firma Geers daje możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Panuje tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Poza wynagrodzeniem Geers oferuje szeroki wachlarz benefitów: pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki w szkole protetyki słuchu, FŚS przeznaczony na potrzeby pracowników.

                                                                                                               large_img_8295.jpg

Wywiad z Karoliną Warsicką w dniu 21.02.2017

Stanowisko: Asystent Protetyka Słuchu - Sprzedawca

Zapisz się do newslettera