Przejdź do treści

Piloty Tek i miniTek

Używając pilotów zdalnego sterowania (np. "Tek" lub jego nastpcy "miniTek"), użytkownik może m.in. samodzielnie regulować głośność lub zmieniać programy akustyczne, jak również połączyć bezprzewodowo swój aparat z nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi.

MiniTek

siemens_minitek_200x144.jpgPilot miniTek posiada nowe możliwości w stosunku do swojego poprzednika, m.in. pozwala na podłączenie do aparatów za jego pośrednictwem: dwóch telefonów wyposażonych w łącze Bluetooth, dwóch niezależnych źródeł dźwięku np. telewizora, odtwarzacza MP3, odbiornika systemu FM (dzięki temu mamy moliwość zastosowania systemu FM również w aparatach wewnątrzusznych). Ma też wbudowaną cewkę telefoniczną, która umożliwia np. odsłuch komunikatów na lotnisku czy dworcu pod warunkiem, że są one wyposażone w system pętli indukcyjnej.


Inne urządzenia wspomagające słyszenie dostępne w GEERS

Firma GEERS oferuje szeroki asortyment urządzeń wspomagających słyszenie, w tym odbiór programów telewizyjnych i radiowych oraz rozmów telefonicznych. Aby zapoznać się z naszą ofertą prosimy kliknąć przycisk poniżej.

Urządzenia wspomagające słyszenie

Zapisz się do newslettera