Przejdź do treści

Piloty i akcesoria do aparatów

Piloty służą do zdalnego sterowania, dzięki któremu użytkownik może m.in. samodzielnie regulować głośność lub zmieniać programy akustyczne, jak również połączyć bezprzewodowo (za pomocą systemu Bluetooth) swój aparat z np. z telefonem komórkowym lub domowym sprzętem RTV.


Oticon - System Connect Line

Urządzenia przeznaczone do produktów marki Oticon.

 

Streamer

Po podłączeniu aparatu słuchowego do Streamera można za jego pośrednictwem przesyłać do aparatu słuchowego sygnał praktycznie z dowolnego urządzenia dźwiękowego przy użyciu bezprzewodowego połączenia Bluetooth (np. w telefonie komórkowym) lub kabla podłączonego do złącza mini-jack (np. telewizor, radio).

 

Connect Line - Mikrofon

Mikrofon ConnectLine jest dyskretnym, przypinanym mikrofonem, który poprawia rozumienie mowy rozmówcy w trudnym środowisku akustycznym.

 

Connect Line - TV

Adapter ConnectLine TV pozwala użytkownikom wyraźnie słyszeć dźwięk programów telewizyjnych przy ustawieniu głośności telewizora na poziomie, który jest przyjemny dla całej rodziny.

 

Connect Line - Telefon

Adapter telefoniczny ConnectLine współpracuje z telefonem stacjonarnym użytkownika, zamieniając aparaty słuchowe w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Aby odebrać telefon, wystarczy nacisnąć przycisk na Streamerze.

 


Unitron - Akcesoria

Aparaty marki Unitron posiadają szeroki zestaw akcesoriów, które pomagają użytkownikowi usłyszeć jeszcze lepiej w specyficznych sytuacjach akustycznych.

 

Pilot Unitron (Unitron RC)

Bezprzewodowe urządzenie, które pozwala na łatwą i dyskretną kontrolę podstawowych parametrów aparatu słuchowego (regulacja głośności, wybór programu, reset ustawień).

 

SmartControl

Ten mały pilot umożliwia bezprzewodową kontrolę wielu ustawień oferowanych przez aparaty marki Unitron, m.in. zmianę programów akustycznych i regulację wzmocnienia dźwięku.

 

uDirect 2

Wielofunkcyjne urządzenie, pozwalający na bezprzewodowe połączenie aparatu z telefonem, telewizorem, radiem, a nawet odtwarzaczem muzyki. Pozwala cieszyć się zarówno naturalnym dźwiękiem, jak i swobodą ruchu.

 

uTV 2

W połączaniu z uDirect2 to niewielkie urządzenie pozwala na brzprzesyłanie sygnału dźwiękowego do aparatów słuchowych - bezpośrednio z telewizora, sprzętu RTV, a nawet komputera

 

uMic

Osobisty mikrofon, znakomicie sprawdzający się w najtrudniejszych sytuacjach akustycznych. Umieszczony w pobliżu rozmówcy, rejestruje głos, a następnie bezprzewodowo przesyła sygnał wprost do aparatów słuchowych. 

Zapisz się do newslettera