Przejdź do treści

Dlaczego GEERS?

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Dobry słuch łączy ludzi

babcia_z_wnuczka.jpgLudzie realizują swoje potrzeby, aspiracje i pragnienia poprzez kontakty z innymi, a możliwość komunikacji jest podstawą budowania więzi rodzinnych i społecznych. Dlatego GEERS każdemu pragnie zapewnić dobry słuch.

Dlatego współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami aparatów słuchowych z Kanady, Szwajcarii i USA, oferując nowoczesne, światowe, opatentowane technologie w dobrych cenach. Chcemy, aby każdy mógł dobrze słyszeć!

więcej


Kompetentny personel

personel.jpgWybierając GEERS macie Państwo pewność, że protetycy słuchu to kompetenta, wykwalifikowana kadra z zawodowymi dyplomami.

Oprócz systematycznych wewnętrznych szkoleń zawodowych każdy protetyk musi ukończyć dwuletnią Policealną Szkołę Audiologii Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, aby móc kompleksowo doradzać Klientom przy doborze odpowiednich rozwiązań audiologicznych.

Codziennie 400 protetyków GEERS doradza oraz oferuje usługi i produkty o najwyższym standardzie, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klienów.

więcej


Krajowe laboratorium GEERS

jarek_debski.jpgDzięki własnemu laboratorium możemy produkować na miejscu wkładki uszne do aparatów słuchowych. Zapenia nam to szybszą realizację zamówień, a także bezpośrednią, lepszą kontrolę nad ich realizacją.

Asortyment jest na bieżąco dostosowywany do oferty wiodących producentów aparatów słuchowych. Nie zaskoczą nas ani nowe modele ani nowe rozwiazania wykorzystane w aparatch słuchowych.

Dzięki Laboratorium GEERS jesteśmy zawsze na czas i na bieżąco!


GEERS blisko Ciebie

Od ponad 20 lat budujemy sieć swoich oddziałów. Mamy 180 sklepów w miastach wojewódzkich, powiatowych i mniejszych. Lokalizacje dobieramy tak, abyście Państwo  łatwo mogli do nas dotrzeć.

więcej


Gwarancje GEERS

W GEERS jesteśmy pewni, że proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi i produkty. W każdym miesiącu pytamy Klientów, aby ocenili poziom obsługi w sklepie i zadowolenie z wybranego produktu.

więcej

Zapisz się do newslettera