Przejdź do treści

Praca I Kariera

Poszukujemy profesjonalistów na stanowiska w różnych obszarach zatrudnienia. Masz szansę wyspecjalizować się w wybranej roli i wspomóc nas swoim doświadczeniem. Z biegiem czasu może zdecydujesz się wkroczyć na nową ścieżkę kariery.

 

Pracownicy o GEERS

Na początku roku poprosiliśmy naszych pracowników, aby pokazali nam w formie krótkiego filmu, czym jest  dla nich praca w GEERS. Zobacz filmy zwycięzców naszegop konkursu!

 

 

Geers jako pracodawca

Sukces uzależniony jest od wspólnego zaangażowania dlatego wszyscy nasi współpracownicy są zaangażowani i naprawdę chcą razem coś osiągnąć. 
Jest wiele powodów, dla których ludzie decydują się do nas dołączyć, ale jeśli zapytać naszych pracowników, dlaczego zostają w GEERS, najczęściej odpowiadają: “ze względu na ludzi”, „ realizuję się pracując w sprzedaży”, „mogę pomagać innym”, „to coś wspaniałego widzieć, że ktoś lepiej słyszy dzięki mnie”.

 

Zawód: protetyk słuchu

Firma Geers oferuje stanowiska zarówno dla osób doświadczonych w zawodzie protetyka słuchu jak i dla tych, którzy wkraczają dopiero na rynek pracy i chcą rozpocząć nową, pierwszą pracę. Geers jest międzynarodową firmą, która w skali światowej należy do liderów swojej dziedziny. Nasza bogata oferta zatrudnienia gwarantuje nie tylko komfort i dogodne warunki pracy – zapewnia również dalekosiężną perspektywę kariery.

dowiedz się więcej

Praktyki

Istnieje możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez odbycie praktyk w naszych oddziałach. W pierwszej kolejności osoby zainteresowane odbyciem praktyk w naszej firmie powinny:

  • skontaktować się z działem personalnym (tel. 42 616 26 48 lub mail: personel@geers.pl),
  • dostarczyć umowę o praktyki lub skierowanie na praktyki ze szkoły,
  • z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie i ustalamy miejsce oraz termin, w którym odbędzie się praktyka.
Zapisz się do newslettera