Przejdź do treści

1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Geers Akustyka Słuchu Sp. z.o.o., z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 130 danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym prowadzonym przez Usługodawcę na stronie www.geers.pl – w celu realizacji przesłanego zgłoszenia oraz przesyłania informacji handlowych i marketingowych.

2. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie aktualności, informacji handlowych i marketingowych od Usługodawcy (w tym potwierdzenia złożenia i wysłania zamówienia) w ramach serwisu prowadzonego przez spółkę Geers Akustyka Słuchu Sp. z.o.o. (Usługodawcę), z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 130 na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym Serwisu na stronie www.geers.pl.

Umówienie terminu wizyty

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w przeciągu jednego dnia roboczego w celu umówienia terminu wizyty w wybranym przez Państwa salonie firmy GEERS.

Zapisz się do newslettera