Przejdź do treści

Uniwersalne zatyczki przeciwhałasowe

Zatyczki Alpine nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na przewód słuchowy, ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału. Materiał ten wykorzystując ciepło ciała, w przeciągu kilku minut dopasowuje się do kształtu przewodu słuchowego. Certyfikowane zatyczki zapewniają szeroki zakres dopasowania, gdyż każdy ich rodzaj ma zastosowanie do innego poziomu hałasu.

  • Zatyczki Work Safe

Są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy regularnie spędzają czas w nadmiernie hałaśliwych warunkach w pracy i w domu. Są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla sezonowych pracowników budowlanych.

  •  Zatyczki Fly Fit

Tłumią uciążliwe i monotonne dźwięki otoczenia, chronią słuch podczas długich podróży. Optymalnie dopasowują się do kanału słuchowego nie powodując uczucia odizolowania.

  • Zatyczki Sleep Soft

Zapewniają tłumienie odgłosów otoczenia oraz chrapania i niezakłócony sen. Doskonale dopasowują się do przewodu słuchowego, nie powodują uczucia odizolowania.

  •  Zatyczki Swim Safe

Blokują dostęp wody do przewodu słuchowego, nie powodują uczucia odizolowania, optymalnie dopasowują się do przewodu słuchowego. Przeznaczone są dla osób powyżej 8 roku życia.

  • Zatyczki Party Plug

Zatyczki Party Plug są idealne na dyskoteki, koncerty oraz inne wydarzenia muzyczne.

Zapisz się do newslettera