Przejdź do treści

Akcesoria i pielęgnacja

W GEERS przy zakupie aparatów słuchowych mogą Państwo także wybrać środki pielęgnacyjne i dodatkowe akcesoria. Nasi protetycy doradzą i wytłumaczą, jakie produkty są niezbędne i przydatne dla Państwa aparatów słuchowych...

Do 13 kwietnia 2018 r. we wszystkich salonach GEERS mogą Państwo zakupić baterie, DryBox i budzik TravelTim w specjalnych cenach! Regulamin promocji dostępny w salonach GEERS.

 

 

Codzienna pielęgnacja aparatów

Preparaty do optymalnej codziennej pielęgnacji aparatów słuchowych.

Regularna i odpowiednia pielęgnacja aparatów słuchowych gwarantuje lepszą jakość użytkowania, a tym samym jakoś słyszenia. Są różne produkty pielęgnacyjne wykorzystywane do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych i wkładek.

zobacz produkty

 

 

Baterie do aparatów słuchowych

Standardowym źródłem zasilania aparatów słuchowych są odpowiednie baterie. GEERS oferuje najlepsze produkty, kierując się w swoim wyborze kryteriami jakości i ceny. Protetycy słuchu pomogą Państwu wybrać baterie odpowiednie do zakupionych aparatów słuchowych.

zobacz produkty

 

 

Piloty i akcesoria do aparatów

Piloty służą do zdalnego sterowania, dzięki któremu użytkownik może m.in. samodzielnie regulować głośnośćlub zmieniać programy akustyczne, jak również połączyć bezprzewodowo (za pomocą systemu Bluetooth) swój aparat z np. z telefonem komórkowym lub domowym sprzętem RTV.

zobacz produkty

 

 

Telefony dla seniorów

W GEERS oferujemy telefony stacjonarne i komórkowe z wbudowanym wzmocnieniem dźwięku, które zostały opracowane specjalnie dla osób z upośledzeniem słuchu.

zobacz produkty

 

 

 

Lisa - urządzenia sygnalizacyjne

Bezprzewodowe urządzenia sygnalizacyjne Lisa przekształcają sygnały akustyczne (tj. dzwonek do drzwi, dzwonek telefonu, płacz dziecka) na sygnały błyskowe lub na impulsy wibracyjne.

zobacz produkty

 

 

 

Budziki

Nasza oferta obejmuje wybór komfortowych budzików przystosowanych do Państwa potrzeb. Zamiast sygnału aukustycznego, światło lampy błyskowej lub impulsy wibracyjne przypomną, że pora już wstawać: dzień dobry!

zobacz produkty

 

 

Radio Light

Dla Państwa wygody i komfortu oferujemy bezprzewodowe systemy do odbioru telewizji z osobistą regulacją głośności, niezależną od ustawień na telewizorze. Dzięki temu usłyszą Państwo ulubione programy w wysokiej stereofonicznej jakości i z taką głośnością, jaka Państwu odpowiada. Głośność ta nie przeszkadza pozostałym domownikom, gdyż dźwięki przekazywane są do Państwa uszu za pośrednictwem słuchawek wiszących pod brodą, bądź są słyszalne bezpośrednio przez aparat słuchowy, gdy używamy odbiornika z pętlą indukcyjną. 

Zapisz się do newslettera