Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
Test słuchu online
Przetestuj swój słuch, wykonując nasz test słuchu online. Test zajmie tylko kilka minut i umożliwi dokonanie wstępnej oceny Twojego słuchu.

Selectic Luna R-C

Łącz się z dowolnym telefonem i telewizorem i żyj bez ograniczeń!

  • Kompatybilność z praktycznie każdym telefonem z Bluetooth®.
  • Odbieranie połączeń po dotknięciu przycisku na aparacie.
  • Wykorzystywanie aparatów jako bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.
  • Doskonała jakość dźwięku.
Opis

Połącz aparaty słuchowe z dowolnym telefonem

Aparat słuchowy Selectic Luna R-C jest wyposażony w nowoczesną technologię, która pozwala połączyć się bezpośrednio z dowolnym telefonem z funkcją Bluetooth®. Sprzęt jest kompatybilny z popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Android, iOS® i Windows Phone. Wystarczy połaczyć urządzenia, aby móc cieszyć się rozmowami telefonicznymi za pośrednictwem aparatu słuchowego!

Prowadź rozmowy telefoniczne bez użycia rąk

Aparat słuchowy Selectic Luna R-C działa jak bezprzewodowy zestaw głośnomówiący. Jest wyposażony we wbudowane mikrofony, które wychwytują głos podczas rozmów telefonicznych. Teraz możesz słyszeć dzwoniący telefon bezpośrednio w aparatach słuchowych!
Możesz także odbierać lub odrzucać połączenia przez naciśnięcie przycisku na aparacie. Nawet, jeśli znajdujesz się w drugim końcu pomieszczenia, nie musisz szukać telefonu — to naprawdę wygodne!

Nie pomiń żadnego dialogu w swoim ulubionym filmie!

Teraz, dzięki innowacyjnej technologii, aparaty Luna R-C z łatwością łączą się z telewizorem lub zestawem stereo za pomocą konektora multimedialnego. Zamień swoje aparaty słuchowe w bezprzewodowe słuchawki. Oglądaj swoje ulubione programy telewizyjne lub seriale z dźwiękiem w doskonałej jakości stereo!

Dostępne warianty kolorystyczne