Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
Test słuchu online
Przetestuj swój słuch, wykonując nasz test słuchu online. Test zajmie tylko kilka minut i umożliwi dokonanie wstępnej oceny Twojego słuchu.

Selectic Luna R-R

Podłącz, naładuj i ciesz się nieograniczonym słyszeniem!

  • Prosty w obsłudze, bez konieczności wymiany małych baterii.
  • 24 godziny działania po jednym pełnym ładowaniu.
  • Łatwy i szybki do naładowania
  • Odporny na kurz i wilgoć.
  • W pełni automatyczny, dostosowuje się do każdej sytuacji akustycznej.
  • Naturalne odwzorowuje dźwięki.
Opis

Koniec z wymianą jednorazowych baterii

Urządzenia Selectic Luna R-R to najnowszej generacji aparaty słuchowe, w których zastosowano wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia nawet do 24 godzin nieprzerwanego słyszenia. Dzięki wykorzystaniu technologii wielokrotnego ładowania, możesz poczuć prawdziwą swobodę i uwolnić się od niedogodności użytkowania standardowych baterii, które szybko się rozładowują.

Prostota ładowania

Dzięki inteligentnej technologii aparaty zaczynają ładować się automatycznie, gdy tylko zostają umieszczone w ładowarce. Wystarczy rozpocząć ładowanie pod koniec dnia, by rano pomoce słuchowe były w pełni naładowane i gotowe do ponownego użycia. Pełne naładowanie akumulatorów daje gwarancję, że do końca dnia będziemy mogli cieszyć się dobrym słuchem, bez konieczności wymiany baterii w naszych aparatach.

Niewiarygodnie małe aparaty słuchowe z dużą wydajnością

Inteligentne, proste i wydajne aparaty Selectic Luna R-R oferują nie tylko możliwość ładowania, ale dużo, dużo więcej… Są zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi komfort noszenia oraz optymalną dyskrecję.

Automatyczne dopasowanie do warunków akustycznych

Aparaty wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie, które automatycznie dopasują ustawienia aparatów słuchowych do istniejącej sytuacji akustycznej oraz sprawiają, że wysokie dźwięki znowu stają się słyszalne. Urządzenia Luna-R pozwalają na maksymalną naturalność słyszenia i doskonałe rozumienie mowy, nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Wszystko, co musisz zrobić, to włączać je i cieszyć się nieograniczonym słuchem.

Dostępne warianty kolorystyczne