Przejdź do treści

Aparaty łączące się z telefonem i telewizorem

Selectic Luna R-C: Łącz się z dowolnym telefonem i telewizorem i żyj bez ograniczeń!

 

  • Kompatybilność z praktycznie każdym telefonem z Bluetooth®.
  • Odbieranie połączeń po dotknięciu przycisku na aparacie.
  • Wykorzystywanie aparatów jako bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.
  • Doskonała jakość dźwięku.

 

Połącz aparaty słuchowe z dowolnym telefonem

Aparat słuchowy Selectic Luna R-C jest wyposażony w nowoczesną technologię, która pozwala połączyć się bezpośrednio z dowolnym telefonem z funkcją Bluetooth®. Sprzęt jest kompatybilny z popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Android, iOS® i Windows Phone. Wystarczy połaczyć urządzenia, aby móc cieszyć się rozmowami telefonicznymi za pośrednictwem aparatu słuchowego!

Prowadź rozmowy telefoniczne bez użycia rąk

Aparat słuchowy Selectic Luna R-C działa jak bezprzewodowy zestaw głośnomówiący. Jest wyposażony we wbudowane mikrofony, które wychwytują głos podczas rozmów telefonicznych. Teraz możesz słyszeć dzwoniący telefon bezpośrednio w aparatach słuchowych!

Możesz także odbierać lub odrzucać połączenia przez naciśnięcie przycisku na aparacie. Nawet, jeśli znajdujesz się w drugim końcu pomieszczenia, nie musisz szukać telefonu — to naprawdę wygodne!

Nie pomiń żadnego dialogu w swoim ulubionym filmie!

Teraz, dzięki innowacyjnej technologii, aparaty Luna R-C z łatwością łączą się z telewizorem lub zestawem stereo za pomocą konektora multimedialnego. Zamień swoje aparaty słuchowe w bezprzewodowe słuchawki. Oglądaj swoje ulubione programy telewizyjne lub seriale z dźwiękiem w doskonałej jakości stereo!

TV Connector to multimedialny konektor, który bezprzewodowo przesyła dźwięki stereofoniczny z telewizora bezpośrednio do aparatów.

Najwyższa jakość słyszenia w każdych warunkach akustycznych

Przy obecnej technologii aparaty słuchowe ułatwiają rozumienie mowy nawet w najbardziej wymagających warunkach akustycznych. Dodatkowo aplikacja Selectic Remote pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień do danej sytuacji akustycznej!

Zapisz się do newslettera