Przejdź do treści

Aparaty ładowalne

Selectic Luna R-R: Podłącz, naładuj i ciesz się nieograniczonym słyszeniem!

  • Prosty w obsłudze, bez konieczności wymiany małych baterii.
  • 24 godziny działania po jednym pełnym ładowaniu.
  • Łatwy i szybki do naładowania
  • Odporny na kurz i wilgoć.
  • W pełni automatyczny, dostosowuje się do każdej sytuacji akustycznej.
  • Naturalne odwzorowuje dźwięki.

Koniec z wymianą jednorazowych baterii

Urządzenia Selectic Luna R-R to najnowszej generacji aparaty słuchowe, w których zastosowano wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia 24 godziny* nieprzerwanego słyszenia. Dzięki wykorzystaniu technologii wielokrotnego ładowania, możesz poczuć prawdziwą swobodę i uwolnić się od niedogodności użytkowania standardowych baterii, które szybko się rozładowują.

* 24 godziny działania po jednym pełnym 3-godzinnym ładowaniu.

Prostota ładowania

Dzięki inteligentnej technologii aparaty zaczynają ładować się automatycznie, gdy tylko zostają umieszczone w ładowarce. Wystarczy rozpocząć ładowanie pod koniec dnia, by rano pomoce słuchowe były w pełni naładowane i gotowe do ponownego użycia. Pełne naładowanie akumulatorów daje gwarancję, że do końca dnia będziemy mogli cieszyć się dobrym słuchem, bez konieczności wymiany baterii w naszych aparatach.

 

   

Ładowarka Charger Case, która oprócz funkcji ładowania może służyć do osuszania aparatów oraz jako eleganckie etui na aparaty. W etui znajduje się również praktyczna szczoteczka do czyszczenia aparatów

 

Dodatkowo ładowarka Charger Case, może zostać wyposażona w bank energii Power Pack, który na dłuższy czas uniezależnia od dostępu do sieci elektrycznej, np. podczas wakacji lub podróży. Umożliwia 7-krotne pełne naładowanie aparatów!

 

Ładowarka Mini Charger służy do jednoczesnego ładowania dwóch aparatów.

 

Poziom naładowania akumulatorów, a zatem i czas pracy aparatów, zależy od czasu ładowania.

 

Niewiarygodnie małe aparaty słuchowe z dużą wydajnością

Inteligentne, proste i wydajne aparaty Selectic Luna R-R oferują nie tylko możliwość ładowania, ale dużo, dużo więcej… Są zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi komfort noszenia oraz optymalną dyskrecję.

Automatyczne dopasowanie do warunków akustycznych

Aparaty wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie, które automatycznie dopasują ustawienia aparatów słuchowych do istniejącej sytuacji akustycznej oraz sprawiają, że wysokie dźwięki znowu stają się słyszalne. Urządzenia Luna-R pozwalają na maksymalną naturalność słyszenia i doskonałe rozumienie mowy, nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Wszystko, co musisz zrobić, to włączać je i cieszyć się nieograniczonym słuchem.

Zapisz się do newslettera