Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77

Urządzenia sygnalizacyjna - Lisa

Bezprzewodowe urządzenia sygnalizacyjne Lisa przekształcają sygnały akustyczne (tj. dzwonek do drzwi, dzwonek telefonu, płacz dziecka) na sygnały błyskowe lub na impulsy wibracyjne.

Nadajniki

Nadajniki Lisa wykrywają różnorodne sygnały akustyczne, jak dźwięk dzwonka do drzwi czy telefonu, a następnie emitują informacje o zdarzeniu za pomocą fal radiowych. Sygnał może zostać odebrany przy pomocy dowolnego odbiornika systemu Lisa. W ofercie GEERS znajdują się zarówno nadajniki akustyczne (wyposażone w mikrofon), jak i galwaniczne, wyposażone w przewód podłączany bezpośrednio do źródła dźwięku lub nawet zamiast niego.
Nadajniki Lisa

Odbiorniki

Poniżej przedstawiamy niektóre z odbiorników Lisa dostępnych w naszej ofercie. Wszystkie przedstawione urządzenia bezproblemowo współpracują ze sobą, tworząc wygodny i łatwy w użyciu system sygnalizacyjny.

Odbiornik błyskowy

Przenośny odbiornik radiowy z białą lampą błyskową, zasilany baterią 9V. Nawet w ogrodzie lub na piętrze da Państwu znać, jeżeli zadzwoni telefon lub ktoś zadzwoni do drzwi.
Odbiornik błyskowy

Odbiornik radiowy

Odbiornik stacjonarny, zasilany bezposrednio z gniazdka elektrycznego. Różnokolowe światelka umieszczone na jego froncie informują o sygnałach nadchodzących ze wszystkich znajdujących się w domu czujników systemu LISA.
Odbiornik radiowy

Budzik z odbiornikiem

Odbiornik systemu LISA i wielofunkcyjny budzik w jednym. W połączeniu z odpowiednim nadajnikiem może informować np. o dzwoniącym telefonie lub płaczu dziecka w sąsiednim pokoju. Dodatkowo budzik jest wyposażony w tzw. poduszkę wibracyjną, która pomaga w porannym budzeniu użytkownika.
Budzik z odbiornikiem

Budzik z odbiornikiem FLASH

Budzik z funkcją budzenia jasnym światłem - może działać również jako odbiornik bezprzewodowego systemu LISA. Zasilany z sieci, jednak wyposazony w pomocniczną baterię - dzięki czemu działa nawet w przypadku awarii zasilania. Umożliwia podłączenie wibrującej poduszki.
Budzik z odbiornikiem FLASH