Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
Test słuchu online
Przetestuj swój słuch, wykonując nasz test słuchu online. Test zajmie tylko kilka minut i umożliwi dokonanie wstępnej oceny Twojego słuchu.

Weź udział w bezpłatnym badaniu słuchu i testowaniu aparatów słuchowych i wykorzystaj szansę na wygraną! Dla każdego uczestnika konkursu nagroda gwarantowana.

Wyniki konkursu

Szanowni Państwo, 
jest nam bardzo miło poinformować o roztrzygnięciu jesiennego konkursu GEERS Dobry Słuch.
Po długich obradach, z największą przyjemnością chcielibyśmy ogłosić wyniki naszego jesiennego konkursu z nagrodami!
Oto szczęśliwi zwycięzcy konkursu:
  • I miejsce – pani Joanna P. za hasło „Moje słyszenie, moja pewność siebie”. Pani Joanna wygrywa telewizor. Zwyciężczyni wzięła udział w konkursie w naszym oddziale GEERS Dobry Słuch w Bielsku-Białej, który mieści się przy Placu Żwirki i Wigury 9.
  • II miejsce – pan Tomasz J. za hasło „GEERS – jak dobrze usłyszeć świat”. Pan Tomasz otrzymuje laptopa. Drugie miejsce na podium jest efektem wizyty i wzięcia udziału w konkursie w naszym oddziale GEERS Dobry Słuch w Warszawie, przy ulicy Grójeckiej 67
  •  III miejsce – pan Lucjan L. za hasło „Słuch szwankuje – GEERS ratuje”. Pan Lucjan wygrywa ekspres do kawy. Szczęśliwe badanie pana Łucjana miało miejsce w naszym oddziale GEERS Dobry Słuch w Krakowie przy os. Szklane Domy 1.
Cieszymy się, że nagrody dotrą do Was jeszcze przed świętami. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie.
Dziękujemy za liczne zgłoszenia i aktywny udział w konkursie!  Wszystkim uczestnikom gratulujemy wielkiej kreatywności ale przede wszystkim chęci zadbania o prawidłowy słuch!

Zespół GEERS Dobry Słuch

NAGRODA GWARANTOWANA

Każdy uczestnik konkursu otrzymuje nagrodę gwarantowaną - torbę na zakupy!

Bezpłatnie zbadaj słuch, przetestuj aparaty i wykorzystaj szansę na wygraną!