Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
10 wynik(i)
Zawód protetyka słuchu
Zawód protetyka słuchu jest zawodem wszechstronnym, wymagającym umiejętności z różnych dziedzin życia: dobrego komunikowania się z ludźmi, predyspozycji do pracy w sprzedaży, zdolności technicznych, manualnych, znajomości obsługi komputera.
Nasi protetycy słuchu
Jeśli dotknęła Cię utrata słuchu, zasięgnij porady zaufanego specjalisty. Dobry protetyk udzieli Ci niezbędnej pomocy i porady, przeprowadzi pomiary słuchu, poleci odpowiednie aparaty słuchowe i dostosuje je do Twoich indywidualnych potrzeb. Tutaj znajdziesz się wszelkie niezbędne informacje na temat protetyki słuchu, jak również o tym, co czeka Cię na pierwszej wizycie, w jaki sposób uzyskasz pomoc i jakie kwalifikacje posiada protetyk.
Doświadczony Protetyk Słuchu
W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Doświadczony Protetyk Słuchu. Doświadczony Protetyk Słuchu aktywnie uczestniczący w kompleksowej obsłudze Klienta oraz w procesie badania słuchu, doboru aparatów słuchowych i innych urządzeń, realizująca założone budżety sprzedaży swojego oddziału.
Jaki aparat słuchowy będzie dla mnie najlepszy?
Tak jak ludzie różnią się między sobą, tak samo różne mogą wady słuchu. Dlatego nie ma jednego aparatu słuchowego, który pasowałby wszystkim. Na szczęście przy pomocy protetyka można znaleźć aparat słuchowy idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i danej wady słuchu. Poniżej opisaliśmy, jak może wyglądać droga do zakupu aparatu słuchowego i co należy wziąć pod uwagę.
Aktualne oferty pracy
Szanowni Kandydaci! Poniżej prezentujemy nasze aktualne oferty pracy. Na wszelkich stanowiskach GEERS oferuje interesującą pracę w stabilnej firmie i stale rozwijającej się branży; specjalistyczne szkolenia umożliwiające zdobycie zawodu protetyka słuchu, dające szansę rozwoju zawodowego; atrakcyjny system wynagrodzeń. Pozdrawiamy Zespół GEERS Dobry Słuch
Praca w GEERS
W Geers Dobry Słuch wierzymy w stały rozwój naszych pracowników, wyznając zasadę, iż inwestycja w człowieka jest najlepszą inwestycją. Już na starcie dajemy szansę wyspecjalizowania się w dziedzinie protetyki słuchu, zapewniając rozbudowany pakiet szkoleń wewnętrznych przygotowujących do pracy w zawodzie. Nasz zespół tworzą ludzie zaangażowani, cierpliwi, nastawieni na cel i komunikatywni. Wszystko po to, by nasi Klienci byli profesjonalnie obsłużeni oraz odzyskali komfort słyszenia. Dbamy o innych!
Asystent Protetyka Słuchu, sprzedawca
W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent Protetyka Słuchu, sprzedawca. Asystent protetyka słuchu, sprzedawca to osoba aktywnie uczestnicząca w kompleksowej obsłudze Klienta, w realizacji planów sprzedażowych, uczestnicząca w procesie badania słuchu, doboru aparatów słuchowych i innych urządzeń pod okiem doświadczonego personelu.
Wiedza specjalistyczna
Podejrzewasz, że cierpisz na utratę słuchu? Jeśli tak, nie zwlekaj długo. Pierwszym krokiem w kierunku poprawy jakości życia jest udanie się do protetyka słuchu. Przeprowadzi on test słuchu i ustali, czy faktycznie występuje u Ciebie utrata słuchu i w razie potwierdzenia się podejrzeń wyjaśni, w jaki sposób można temu zaradzić. Wstępną ocenę sprawności narządu słuchu umożliwia nasz test słuchu online.
Poznaj swoje aparaty słuchowe
Dobrze dopasowany, nowoczesny aparat słuchowy przywraca jakość życia. Ale odzyskane wrażenia słuchowe mogą być początkowo męczące. Nie pozwól się zniechęcić! Daj sobie trochę czasu na przyzwyczajenie się do aparatu słuchowego. I nie wahaj się zwrócić o pomoc do swojego protetyka, jeśli nie będziesz w stanie dalej korzystać z aparatu. Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat przyzwyczajania się do aparatów słuchowych, ich użytkowania i pielęgnacji.
|< < 1   2  3  4  5  6  7  8  9  10...  >|