Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
Test słuchu online
Przetestuj swój słuch, wykonując nasz test słuchu online. Test zajmie tylko kilka minut i umożliwi dokonanie wstępnej oceny Twojego słuchu.

Internetowe spotkanie informacyjne dla użytkowników implantów ślimakowych Advanced Bionics AB 25.06.2020

Łódź, dnia 12 czerwca 2020 r.

W związku z trwającymi działaniami w naszym kraju, mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszelkich osobistych spotkań z osobami z implantami ślimakowymi firmy Advanced Bionics. W zastępstwie organizujemy internetowe spotkania informacyjne, które będą dotyczyć różnych aspektów użytkowania systemu implantów ślimakowych AB.
Najbliższe spotkanie internetowe odbędzie się 25 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00. Omówimy na nim bezprzewodowe akcesoria i urządzenia współpracujące z systemem implantów ślimakowych AB Naida.
Informację i link do tego spotkania będzie można znaleźć na:

  • głównej stronie internetowej www.geers.pl,
  • wpisując do przeglądarki internetowej adres http://tiny.cc/spotkanieAB
  • naszej Facebook’owej grupie: Advanced Bionics Polska,
  • na dole tej informacji znajduje się tzw. QR Code, który po zeskanowaniu telefonem przekieruje Państwa na stronę internetową z zaplanowanym spotkaniem

Dodatkowo do wszystkich użytkowników implantów AB, którzy odesłali nam zgody RODO wraz z podaniem adresu e-mali wyślemy bezpośredni link do tego spotkania. Przy okazji zachęcamy pozostałe osoby do podpisania i odesłania do nas zgód na przetwarzanie danych. Pozwoli nam to w łatwiejszy sposób skontaktować się z Państwem i przekazać niezbędne informacje.
Oczywiście niezmiennie, nasz zespół czeka na Państwa pod numerem telefonu: 537 800 232 oraz pod adresem pacjent@geers.pl . Ufamy, iż wkrótce sytuacja w naszym kraju pozwoli na zorganizowanie osobistych spotkań z Państwem w wybranych regionach kraju. O nowych terminach spotkań poinformujemy Państwa niezwłocznie,  gdy tylko to będzie możliwe.
Życzymy dużo zdrowia i pozdrawiamy Państwa bardzo serdecznie,
Zespół Advanced Bionics

 
Pod poniższymi linkami znajduje się instrukcja łączenia:
https://youtu.be/1uJIaonagZA
http://tiny.cc/instrukcjaAB
 

ZESKANUJ QR CODE, ABY UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU