Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77

Firma Geers od ponad 30 lat oferuje swoim Klientom – ludziom cierpiącym na niedosłuch – nowoczesne rozwiązania tego coraz częściej występującego problemu.

GEERS zawsze stawia swoich Klientów w centrum zainteresowania, wiedząc, że lepsze słuchanie zaczyna się od zrozumienia ich indywidualnych potrzeb. Skutecznie pomagamy we właściwym wyborze i dopasowaniu aparatów  słuchowych tak, aby Nasi Klienci ponownie mogli dobrze słyszeć i cieszyć się pełnią życia.
  • 25 lat na rynku Polskim
  • 194 oddziały w pełnym wymiarze godzinowym
  • 80 punktów badań słuchu na terenie całego kraju
  • 430 dyplomowanych protetyków słuchu
  • Co roku, ponad 100 tysięcy wykonywanych bezpłatnych badań słuchu oraz ponad 20 tysięcy klientów korzystających z naszych rozwiązań
GEERS od 2016 roku jest częścią Grupy Sonova.

O grupie Sonova
Sonova, z siedzibą w Stäfie w Szwajcarii, jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony słuchu. Główne marki biznesowe grupy to: Phonak, Unitron, Hansaton, Advanced Bionics i AudioNova. Sonova zapewnia swoim klientom jedną z najbardziej wszechstronnych ofert produktów w branży protetyki i profilaktyki słuchu - od aparatów słuchowych po implanty ślimakowe do rozwiązań komunikacji bezprzewodowej. Założona w 1947 roku grupa jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 14 000 oddanych pracowników.

Odpowiedzialność społeczna - poważne zadanie w Grupie Sonova
Sonova założyła w 2006 roku fundację non-profit Hear the World. Celem Fundacji jest stworzenie świata, w którym każda osoba ma szansę na dobry słuch. Jako wiodący dostawca systemów słuchowych Sonova czuje się odpowiedzialna za udzielenie wsparcia osobom niedosłyszącym, szczególnie dzieciom, a także za poszerzanie świadomości na temat ubytku słuchu.