Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77
Test słuchu online
Przetestuj swój słuch, wykonując nasz test słuchu online. Test zajmie tylko kilka minut i umożliwi dokonanie wstępnej oceny Twojego słuchu.

W związku z dalszym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera Regionalnego. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii biznesowej na podległym terenie, zarządzanie zespołem handlowym, wyniki finansowe regionu oraz osobiste wspieranie realizacji kluczowych projektów biznesowych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Menadżera do regionu:

Brzeg, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn - Koźle, Kluczbork, Nysa, Opole, Pyskowice, Racibórz, Rybnik, Strzelce Opolskie, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Wyznaczanie i kontrolowanie realizacji budżetów sprzedażowych w podległym regionie
  • Monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych w oddziałach, analiza raportów ze współczynnikami KPI
  • Regularne wizyty w podległych oddziałach w celu zapewnienia członkom zespołu indywidualnego rozwoju, przeprowadzenia ocen okresowych, motywacji
  • Wsparcie i budowanie atmosfery w podległym zespole w oparciu o dzielenie się informacją, pomocą w szukaniu rozwiązań i nowych działań.
  • Aktywność na rynku w zakresie promocji i reklamy  w celu budowania pozycji firmy na rynku lokalnym oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Zarządzanie budżetem kosztowo-przychodowym podległej struktury
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, w branży o profilu medycznej lub pokrewnej (mile widziane)
  • Min. rok doświadczenia w kierowaniu zespołem ludzi w strukturze rozproszonej
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, przywódcze, wyznaczania celów i motywowania zespołu
  • Umiejętność pracy w zespołowej
  • Silna orientacja na wyniki, dynamizm i entuzjazm w działaniu, osiąganie wyznaczonego celu
  • Mobilność w podległym regionie
OFERUJEMY
  • Prestiżowe stanowisko oraz atrakcyjną, ambitną i pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz udział w rozwijaniu firmy i wpływanie na jej sukces
  • Zadaniowy system czasu pracy
  • Warunki zatrudnienia i płacy współmierne do osiąganych wyników, premie kwartalne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, duży poziom samodzielności w działaniu i odpowiedzialności, gospodarowanie przydzielonym budżetem,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy
  • Profesjonalne, niezbędne narzędzia pracy  (telefon, samochód, laptop + internet)
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Rozbudowany system socjalny, dofinansowanie do kart sportowych
CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@geers.pl
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.