Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77

Codzienna pielęgnacja aparatów

Regularna i odpowiednia pielęgnacja gwarantuje lepszą jakość użytkowania, a tym samym lepszą jakość słyszenia. Są różne produkty pielęgnacyjne wykorzystywane do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych i wkładek. 

DryBox

Urządzenie suszy aparaty słuchowe zauszne i wewnątrzuszne, zmniejsza zużycie baterii, usuwa bakterie.
Drybox wykorzystuje gorące powietrze (ok. 50°C), którego temperatura mieści się w granicach bezpieczeństwa aparatu słuchowego. Dodatkowo: światło UV-C niszczy występujące w kanale słuchowym bakterie, wirusy i pleśń.

Chusteczki

Chusteczki firmy GEERS są przeznaczone do łatwego, zewnętrznego oczyszczania aparatów słuchowych i wkładek. Czyść aparat codziennie. Rób to ostrożnie tak, aby do jego wnętrza, na przykład przez uchyloną komorę baterii nie dostała się ciecz, brud czy niewielkie ciała stałe. W ten sposób łatwo usuniesz tłusty nalot oraz skutecznie zdezynfekujesz aparat.
Chusteczki

Kapsuły osuszające

Kapsuły osuszające stosuje się zarówno do zausznych, jak i wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Osuszanie zapewnia dłuższe, prawidłowe funkcjonowanie aparatu oraz zmniejsza użycie baterii
Kapsuły

Tabletki do płukania wkładek

Tabletki stosuje się w celu zapewnienia czystości wkładki. Przeciwdziałają zatkaniu wentylacji i dźwiękowodu woskowiną uszną. 
Tabletki

Spray czyszczący

Spray przeznaczony do czyszczenia obudowy aparatu słuchowego i wkładek usznych. Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę.
Spray