Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77

Pragniemy, aby dobry słuch był dla wszystkich w zasięgu ich możliwości. Dlatego pracujemy razem z Lekarzami oraz Klientami nad najlepszym rozwiązaniem: skutecznym, prostym i na każdą kieszeń.

Firma GEERS od ponad 25 lat oferuje swoim Klientom – ludziom cierpiącym na niedosłuch – nowoczesne rozwiązania tego coraz częściej występującego problemu. GEERS zawsze stawia swoich Klientów w centrum zainteresowania, wiedząc, że lepsze słuchanie zaczyna się od zrozumienia ich indywidualnych potrzeb. Skutecznie pomagamy we właściwym wyborze i dopasowaniu aparatów słuchowych tak, aby Nasi Klienci ponownie mogli dobrze słyszeć i cieszyć się pełnią życia.
Współpraca z lekarzami

Wirtualne Sympozjum Lekarzy - weź udział online

Technologia aparatów słuchowych: Korzyści dla użytkownika, obecne opcje i przyszłe możliwości. ŚRODA 16 LISTOPADA 2022 R., 19:00 – 20:00 (CET)

Współpraca

Proponujemy sprawdzone i bezpieczne formy współpracy dla lekarzy - zarówno tych pracujących w placówkach z podpisaną umową NFZ, jak i tych posiadających prywatną praktykę lekarską.
 
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani poznaniem możliwości oraz zasad współpracy z GEERS Dobry Słuch, to wszelkich informacji udzieli Państwu nasz Kierownik ds. Współpracy z Lekarzami:

Marcin Ostrowski
609 772 796
marcin.ostrowski@geers.pl

Obejrzyj wykład dr. inż. Tomasza Poremskiego