Pon. - Pt.: 9-17 800 13 33 77

Telefony

W GEERS oferujemy telefony stacjonarne i komórkowe z wbudowanym wzmocnieniem dźwięku, które zostały opracowane specjalnie dla osób z ubytkiem słuchu.

MaxCom MC6800

Kompatybilny z aparatami słuchowymi, bezprzewodowy telefon stacjonarny. Duże podświetlane klawisze i wyświetlacz w kolorze pomarańczowym sprawiają, że to wielofonkcyjne urządzenie jest łatwe w obsudze. Telefon posiada funkcję głośnomówiącą, jak również współpracuje z nowoczesnymi sieciami telekomunikacyjnymi.
MC6800

MaxCom KXT480

Telefon głośnomówiący z dużymi przyciskami, kompatybilny z aparatami słuchowymi, wyposażony w bardzo duży wyświetlacz, wygodną w obsłudze klawiaturę. Posiada również trzy programowalne przyciski, w których można umieścić fotografie najbliżych - by za jednym dotykiem połączyć się bezpośrednio z ich numerem.
KXT480

Telefon MaxCom MM823

Kompatybilny z aparatami słuchowymi telefon komórkowy. Model ten cechuje atrakcyjny wygląd i niewielkie gabaryty, a także duży wyświetlacz i podświetlane klawisze ułatwiające obsługę. Telefon posiada między innymi tryb głośnomówiący, odtwarzacz plików audio i video, latarkę i dyktafon. 
MM823

Maxcom Comfort MM831 3G

Kompatybilny z aparatami słuchowymi telefon komórkowy. Elegancki i prosty w obsłudze telefon komórkowy 3G w formie „klapki”, z czytelnym wyświetlaczem oraz obsługą HAC. Posiada menu z dużą czcionką oraz czytelnymi ikonami reprezentującymi poszczególne funkcje. O nieodebranym połączeniu, nowej wiadomości tekstowej czy rozładowującym się akumulatorze informują z kolei opisane graficznie diody LED na obudowie telefonu - trudno o prostsze rozwiązanie. Posiada możliwość szybkiego wysłania wiadomości SOS. Aparat współpracuje z aparatami dla osób niedosłyszących w standardzie HAC - ang. Hearing Aid Compatible. Podczas rozmowy nie występują wtedy niepotrzebne zakłócenia i sprzężenia pomiędzy aparatem i telefonem. Posiada możliwość wzmocnienia głośności w trakcie rozmowy - jednym przyciskiem - to wygodna funkcja, która przyda się w głośnym otoczeniu.
MM831

MAXCOM Comfort MM715 SOS

Wyjątkowy telefon z bezprzewodową, wodoodporną opaską z funkcją SOS, która umożliwia automatyczne połączenie ze zdefiniowanymi wcześniej numerami w trybie głośnomówiącym. Czytelny, kolorowy wyświetlacz, duże klawisze i możliwość ustawienia szybkiego wybierania siedmiu numerów to atuty tego urządzenia. Telefon sygnalizuje nadejście nowego połączenia i SMSa, wypowiada na głos numer dzwoniącej osoby, a także podpowiada numery osób w książce telefonicznej. Telefon jest zsynchronizowany z bransoletką SOS - w razie potrzeby (słabszego samopoczucia, obawy przed niebezpiecznym zasłabnięciem lub w innych nagłych sytuacjach) wystarczy nacisnąć czerwony przycisk na bransoletce. Wówczas zostanie zainicjowane połączenie z numerem ustawionym jako kontakt alarmowy w nagłych wypadkach.
MM715

MAXCOM Comfort MM720

Znakomity telefon dla osób starszych bądź niedowidzących. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,2 cala, duże i podświetlane klawisze oraz tryb głośnomówiący znacznie ułatwiają obsługę urządzenia. 7 numerów szybkiego wybierania, proste menu czy dedykowany klawisz blokady klawiatury i latarki to dodatkowe atuty modelu. Oprócz podstawowych zastosowań, takich jak dzwonienie czy odbieranie wiadomości sms, sprzęt ten obsługuje również karty microSD. Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe łączenie się i wymianę plików z innymi urządzeniami elektronicznymi BT. Przycisk alarmowy SOS emituje alarm oraz umożliwia dyskretne wysłanie wiadomości w sytuacji awaryjnej na zdefiniowany wcześniej numer. Aplikacje takie jak budzik, kalkulator czy kalendarz przydadzą się na co dzień, a radio FM umili chwile spędzone w podróży lub podczas spaceru.
MM720