Przejdź do treści

Ochrona słuchu

W tej części zamieszczono najczęściej zadawane pytania dotyczące ochrony słuchu.

Do czego służą środki ochrony słuchu?

Na działanie hałasu jesteśmy narażeni zawsze - w czasie wolnym, w miejscu pracy oraz w ruchu ulicznym. Hałas jest nie tylko przyczyną stresu, nerwowości i zaburzeń koncentracji, powoduje również krótkotrwałe lub wręcz trwałe uszkodzenie słuchu. W przypadku ubytków słuchu z pomocą może przyjść nowoczesna technika, nie ma jednak możliwości zastąpienia naturalnego zmysłu słuchu. Dlatego też należy bezwzględnie chronić swoje uszy. Firma GEERS oferuje odpowiednie środki ochrony słuchu do wszystkich zastosowań.

Czy potrzebuję środków ochrony słuchu?

Jeżeli są Państwo narażeni na przebywanie w głośnym otoczeniu, hałas sprawia, że stają się Państwo nerwowi lub utrudnia koncentrację, w takim wypadku należy rozważyć zastosowanie odpowiednich środków ochrony słuchu. Środki ochrony słuchu to również zatyczki chroniące przed bryzgami wody lub zwykłe zatyczki do uszu, które ułatwiają wyrównanie ciśnienia w uszach podczas lotu. Specjaliści firmy GEERS zatrudnieni w sieci prawie 150 oddziałów na terenie całej Polski z chęcią udzielą rady w zakresie doboru właściwych środków ochrony słuchu.

Jakie są dostępne rodzaje środków ochrony słuchu?

W ofercie firmy GEERS znajdują się indywidualne oraz standardowe środki ochrony słuchu. Indywidualne ochronniki słuchu są dostosowywane do indywidualnego kształtu kanału słuchowego, dzięki czemu zapewniają optymalny komfort użytkowania. W sprzedaży dostępne są również spersonalizowane produkty wyposażone w różnego rodzaju filtry, które zachowują naturalne dźwięki, przydatne na przykład dla muzyków. Standardowe środki ochrony słuchu obejmują na przykład zatyczki chroniące przed bryzgami wody lub zwykłe zatyczki do uszu, które ułatwiają wyrównanie ciśnienia w uszach podczas lotu lub zapewniają ochronę podczas pracy.

Gdzie mogę kupić środki ochrony słuchu?

Środki ochrony słuchu można nabyć w sieci prawie 180 oddziałów firmy GEERS na terenie całej Polski.

Zapisz się do newslettera